„Niech żyje bal!” chciałoby się zakrzyknąć, oglądając zdjęcia z niezapomnianego przyjęcia. Jakość fotografii i moment ich wykonania często sprawia jednak, że na ustach pojawia się jedynie grymas zawodu. Fotolustro na bal stanowi gwarancję, że zdjęcia zadowolą wszystkich uczestników.
Magiczne lustro to wytwór zachodniej kultury, którego popularność ciągle rośnie. Ma duży ekran dotykowym z hartowanego szkła co zapewnia bezpieczeństwo użytkowników oraz chroni lustro przed zarysowaniem. Fotolustro posiada również ramę o wyrafinowanym designie, której dodatkowym atutem jest podświetlenie. Ponadto przed ekranem może zostać rozłożony czerwony dywan, który przeniesie gości do Hollywood.
Fotolustro na balu to wyjątkowa atrakcja stwarzająca nowe możliwości. Zachęca wskazówkami głosowymi i barwnymi animacjami, więc nikt nie da się długo prosić o pozowanie do jedynej w swoim rodzaju fotografii. Interaktywne selfie dają możliwość samodzielnego decydowania o tym, co zostanie zachowane na zdjęciu. Mimo możliwości kontrolowania tego, jak ostatecznie będzie wyglądała fotografia, magiczne lustro gwarantuje zdjęcia z dodatkiem spontaniczności. Chyba każdy, kto chociaż raz zrobił sobie selfie, wie, że często coś nie idzie tak, jakby życzył sobie tego autor. Śmieszna poza, dziwne spojrzenie lub ciekawy grymas – fotolustro uchwyci wszystkie te chwile i wywoła uśmiech podczas oglądania fotografii.
Należy podkreślić, że fotolustro to nie to samo, co fotobudka. Używając selfie mirror można umieścić podpis na zdjęciach, a to dzięki bardziej zaawansowanemu oprogramowaniu od tego stosowanego w fotobudce. Dodatkowo wybór fotolustra chroni przed ryzykiem wykonania niewystarczająco doświetlonych zdjęć. Rynek fotobudek jest tak duży, że łatwo można trafić na urządzenie z tylko jednym fleszem, co całkowicie zepsuje ostateczny efekt.
Fotolustro na balu zachowana radosne, spontaniczne chwile w świetnej jakości. Wykonane zdjęcia pozostaną na długi czas i umilą wiele spotkań towarzyskich, przywołując wspomnienia z zabawy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak tanio wyjechać na wakacje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here