Nadmorskie miasto Władysławowo

Każdy chce spędzić urlop w miejscu, które zapewni wiele ciekawych atrakcji. Wspaniałym miejscem jest polskie nadmorskie miasto – Władysławowo. Dzięki położeniu blisko morza corocznie przyciąga mnóstwo spragnionych słońca wczasowiczów. Dodatkowo Władysławowo ma świetnie zorganizowaną i sprawdzoną bazę noclegową.

Rozległa i piaszczysta plaża idealnie nadaje się do błogiego leniuchowania, a Morze Bałtyckie zapewni ukojenie w upalne dni. Jest więc to doskonałe miejsce dla tych, którzy pragną odpocząć od codziennych problemów. Jednak to miasto przyciąga również osoby lubiące aktywny tryb życia dzięki wielu zaletom. Osobiście polecam wybranie się do OceanParku. To miejsce jest ciekawe zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Oglądanie morskich stworzeń w skali 1:1 robi wrażenie na każdym turyście – bez względu na wiek. Ogromny płetwal błękitny, kałamarnice, pingwiny, żółwie, foki i inne zwierzęta w naturalnych rozmiarach będą świetnie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach z wakacji. 

Innym miejscem, które zasługuje na pochwałę jest latarnia morska na Rozewiu, położona tylko kilka kilometrów od Władysławowa. Zwiedzając te budowlę dowiemy się jaka była jej historia oraz jak kiedyś wyglądała praca latarnika. Będziemy mogli także porównać ze sobą wszystkie nadbałtyckie latarnie.

W tym ciekawym mieście ciągle coś się dzieje i nie jest nudno. Odbywają się tu liczne festyny i imprezy, a których można szaleć do samego rana. Noclegi we Władysławowie zadowolą niejednego gościa, a baza gastronomiczna uraduje każdego łasucha. Nie ma co zwlekać i jak najszybciej ruszać na wspaniałą przygodę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *