Noclegi w Białym Dunajcu

Gdzie można się zatrzymać na nocleg w Białym Dunajcu? Jest tutaj mnóstwo pięknych hoteli, położonych w malowniczych rejonach.

Godnym polecenia jest z całą pewnością "Słoneczny Dworek". Hotel ma doskonałą lokalizację. Od Zakopanego dzieli nas tylko 7 kilometrów, a gorące baseny termalne to odległość 400 metrów. Natomiast do wyciągu narciarskiego mamy jedyne 300 metrów. Pokoje urządzone są ze smakiem i są bardzo jasne. Do dyspozycji mamy łazienkę, duże i wygodne łóżka, stolik z krzesłami, telewizor oraz WiFi. Przed hotelem znajduje się duży parking oraz miejsce z ławkami i drewnianymi stołami, gdzie można zorganizować grilla. Dla najmłodszych są tu różnego typu zabawki oraz huśtawki. Śniadania są spore i bardzo smaczne. Możemy zjeść je w dużej jadalni na parterze lub zamówić do pokoju.

Drugim obiektem, który warto wziąć pod uwagę, będąc w Białym Dunajcu jest "Leśny Dworek". Hotel położony jest wśród zieleni i małego lasku. Okolica jest bardzo cicha i spokojna. Do dyspozycji mamy 66 miejsc noclegowych. Pokoje posiadają balkon, telewizor, wygodne łóżka, stół z krzesłami, ale co przyciąga uwagę przyjeżdżających? Są tu również w łazienkach duże kabiny prysznicowe z hydromasażem, które doskonale relaksują po całym dniu górskich wycieczek. Przed budynkiem jest darmowy parking, zjeżdżalnie oraz plac zabaw z trampoliną. Hotel posiada również kącik zabaw na parterze. Jest tam wygodna kanapa dla mam, książki, różne zabawki i kącik do rysowania dla dzieci. Dorośli mogą pograć miedzy innymi w piłkarzyki czy bilard. Jedzenie również jest bardzo smaczne i domowe. Możemy również skosztować specjałów w pobliskiej karczmie. Blisko dworku mamy wyciągi narciarskie, baseny termalne, zabytkowy kościół oraz doskonałe trasy rowerowe. Gospodarze są bardzo mili i pomocni. Uśmiechnięci i otwarci na każdą propozycję.

Kolejnym miejscem są "Kwatery u Soni", położone w malowniczym miejscu. Mamy stąd niedaleko do basenów termalnych. Jest to dom agroturystyczny. Jest tu bardzo czysto, a pokoje luksusowe i słoneczne. Posiłki możemy zjeść w okolicznej karczmie z muzyką góralską, która słynie z pysznych mięs oraz różnego rodzaju regionalnych przysmaków, jak między innymi: pstrąg górski na miodzie w migdałach, pyszna kwaśnica, kaszanka robiona domowym sposobem z cebulką czy grillowany oscypek z żurawiną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *