Romantyczny Zwierzyniec

Zwierzyniec jest to niewielka miejscowość, która leży w południowo-wschodniej części naszego kraju, niedaleko Zamościa. Jest to bardzo atrakcyjny region pod względem turystyki. Zwłaszcza w lecie bywa tu tłoczno – turyści ze wszystkich części Polski przyjeżdżają, aby choć przez chwilę odetchnąć świeżym powietrzem i poczuć magię tego miejsca.

W Zwierzyńcu działa dosyć dobrze rozwinięta baza noclegowa (https://meteor-turystyka.pl/noclegi,zwierzyniec,0.html), na którą składają się przede wszystkim niewielkie pensjonaty, kwatery prywatne oraz pola kempingowe. Jest to więc doskonałe miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu dla osób preferujących podróże niskobudżetowe. Rozbicie własnego namiotu to koszt około kilkunastu złotych od osoby. W tej cenie znajduje się również możliwość korzystania z sanitariatów z ciepłą, bieżącą wodą. Turyści otrzymują także dostęp do mini kuchni polowej, w której istnieje możliwość przygotowywania prostych posiłków. W centrum niewielkiego miasteczka znajdują się dwa duże supermarkety oraz kilka punktów gastronomicznych, dzięki czemu żaden turysta nie powinien mieć najmniejszych problemów z zaopatrzeniem się w prowiant. W miejscowych restauracjach można smacznie i niedrogo skosztować lokalnych potraw, a osoby pełnoletnie mogą pokusić się o degustację piwa wytwarzanego w miejscowym browarze.

Zwierzyniec to prawdziwy raj dla zakochanych. Liczne stawy oraz niewielkie, urokliwe alejki między nimi zachęcają do spacerowania w blasku księżyca. W parku znajduje się wiele ławeczek, na których można odpocząć i podziwiać pobliską okolicę. W szczycie sezonu turystycznego większość obiektów noclegowych jest zajęta, więc jeżeli nie chcesz nocować pod namiotem, to odpowiednio wcześniej powinieneś pomyśleć o rezerwacji pobytu. Większość obiektów noclegowych jako potwierdzenie dokonania rezerwacji wymaga wpłaty wcześniejszej zaliczki obejmującej część kosztów pobytu. Zanim zdecydujesz się przelać pieniądze na konto właściciela pensjonatu, to sprawdź czy dany obiekt faktycznie istnieje. Przed wakacjami pojawia się w internecie wiele fałszywych ofert noclegowych i nie trudno o pomyłkę – po przyjeździe na miejsce może okazać się że pod podanym adresem nie ma takiego pensjonatu, w którym zarezerwowałeś pobyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *